Sveiki atvykę!

Šiame puslapyje galite rasti informacijos apie darbą Charlie Works. Ar jau dirbate Charlie Works? Šiame puslapyje taip pat galite rasti portalą, kuriame galite peržiūrėti savo atlyginimą, darbo grafiką ir mokymus. Ar Jums reikia pagalbos? Charlie Jums padės.

Charlie Portal

Charlie portalas

Darbinieku portālā jūs atradīsiet visu svarīgo un praktisko informāciju par savu darbu, piemēram, darba grafiku, algas lapu un brīvdienu pieprasījumus.

Charlie portalas
Charlie employees

Darbas Charlie works

Trumpai tariant, darbas per „Charlie Works“ reiškia, kad jūs, kaip laikinas darbuotojas, gausite darbą pas vieną iš mūsų klientų įvairiuose sektoriuose. Tai gali būti ilgesniam ar trumpesniam laikui. Tai priklauso nuo Jūsų ir kliento norų. Charlie Works visada stengiasi surasti jums tinkamiausią variantą, kad galėtumėte kasdien su malonumu eiti į darbą.

Atvykstate iš užsienio dirbti į Olandiją? Apsilankykite šiame puslapyje, kur rasite visą informaciją apie darbą Olandijoje.

darbas Nyderlanduose

Įspūdis apie darbą Olandijoje

Procesas

klientai

Kodėl Charlie?

Charlie Works tiki, kad darbas prisideda prie laimės. Todėl atidžiai įsiklausome į Jūsų norus ir poreikius, kad visada rastume Jums puikiai tinkantį darbą. Taip kiekvieną dieną į darbą eisite su malonumu! Charlie works siūlo daugybę darbo vietų įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, logistikos, gamybos, maisto ir žemės ūkio. Todėl čia kiekvienas ras ką nors sau ir visada galėsite pasirinkti, į kokią darbo vietą pretenduoti.

Jei nuspręsite dirbti Charlie works, padėsime Jums kiekviename žingsnyje. Jus priimsime išskėstomis rankomis, o prieš pradėdami dirbti gausite informacinį aplanką ir reikiamus mokymo kursus. Taip pat padėsime Jums ir pradėjus dirbti! Charlie padeda ir Jūsų darbo konsultantas visada pasirengęs jums padėti, jei kiltų klausimų ar prireiktų pagalbos.

Jei atvykstate iš užsienio dirbti į Olandiją, mes taip pat Jums padėsime. Pasirūpinsime viskuo - nuo transporto į Olandiją iki apgyvendinimo paslaugų.

Charlie works patikimi, kompetentingi, novatoriški, lankstūs ir įdomūs. Tai idealus darbdavys, kuris užtikrina, kad rastumėte savo svajonių darbą, ir kuris visada yra šalia Jūsų. Nesijaudinkite, būkite laimingi, Jumis pasirūpinsime!

Svarbiausios vertybės

Charlie faktai

Charlie employees

Pagalba

Kai pradėsite dirbti Charlie works, daug kas Jums gali būti nauja: svetima šalis, kitokia kultūra ir naujas darbas! Kad jaustumėtės geriau ir viskas vyktų sklandžiai, jums vadovaus vienas iš mūsų darbo konsultantų. Darbo konsultantas palydės jus iki naujos gyvenamosios vietos ir bus pirmasis Jūsų kontaktinis asmuo iškilus klausimams. Jei turite kitų klausimų, visada galite susisiekti su Charlie works komanda.

Charlie works komanda
Charlie employees

Atlyginimas

Charlie Works atlyginimas priklauso nuo daugelio veiksnių. Tarp jų - darbo pobūdis, Jūsų darbo patirtis ir įgytas išsilavinimas ar sertifikatai. Visada gausite didesnį nei teisės aktais nustatytą minimalų darbo užmokestį. Atlyginimas mokamas kiekvieną savaitę. Visus atlyginimo lapelius ir svarbią informaciją lengvai rasite darbuotojų portale.

Charlie housing

Apgyvendinimas

Pasirinkę atvykti dirbti į Charlie works Olandijoje, galite labai greitai pradėti dirbti savo įmonėje. Gali būti sunku rasti būstą per tokį trumpą laiką. Štai kodėl mes visada siūlome galimybę atvykti gyventi į vieną iš mūsų būsto vietų tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei viešnagei. Pasirūpiname, kad Jūsų kelionės laikas būtų kuo trumpesnis, pasiūlydami Jums gyvenamąją vietą kuo arčiau Jūsų darbo vietos.

Charlie Contract

Sutartis

Mūsų darbo sutartis sudaromos etapine sistema. Kokią sutartį gausite, priklauso nuo to, kiek laiko dirbote Charlie works. Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie įvairias sutartis? Šiame puslapyje rasite daugiau informacijos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie sutartį, spustelėkite čia.

daugiau informacijos

Atsisiųsti

Vaizdo įrašai

Ką mūsų darbuotojai kalba apie mus

Ieškote darbo?

Prisijunkite prie komandos! Registruotis čia.

join us