Atsisakymas

Apsilankydami mūsų svetainėje Jūs sutinkate su tokiomis sąlygomis.

Charlie works svetainė buvo sukurta ir sudaryta laikantis aukščiausių atidumo reikalavimų. Tačiau, joje kartais gali būti neteisinga ir (arba) nepilna informacija. Išimtiniais atvejais svetainė gali veikti ne taip kaip turėtų. Charlie works ir jų darbuotojai nėra atsakingi už netikslią ir (arba) nepilną informaciją svetainėje, nei už bet kokius virusus ir (arba) žalą darančią programinę įrangą svetainėje, nei už žalingą svetainės naudojimą arba (ne) prieinamumą.

Charlie works pasilieka teisę pakeisti tekstus, reklamos (grafinius) elementus arba atlikti kitus pakeitimus svetainėje. Mes darome tai norėdami pagerinti kokybę, išlaikyti ją ir nuolat atnaujinti. Bet kokie pakeitimai įsigalios iš karto po paskelbimo šioje svetainėje.

Mūsų svetainės ir naudojimą reglamentuoja Nyderlandų įstatymai. Dėl to kilę ginčai bus perduoti Nyderlandų kompetetingam teismui.

Šios svetainės turinys, kaip pavyzdžiui tekstai, paveikslėliai, nuotraukos, vaizdo įrašai, mygtukai, logotipai, grafiniai elementai ir programinė įranga yra Charlie works nuosavybė arba jos licencijų išdavėjų nuosavybė ir yra saugoma pagal Nyderlandų ir tarptautinius autorių teisių įstatymus. Mūsų svetainės sudėtis, turinys ir struktūra yra saugomi autorių teisių. Nieko iš šio turinio negalima atkurti ir (arba) viešinti bet kokiu būdu be išankstinio raštiško vadovybės leidimo.

Šiame atsisakyme, Charlie works taip pat apima, jei taikoma, (juridinius) asmenis, kurių naudai ši svetainė yra skirta.

Jei Jums kyla problemų mūsų svetainėje, norėtume tai iš Jūsų išgirsti. Mes padarysime viską, kad tai kuo greičiau išspręstume iškilusias problemas. Jei turite klausimų ar pastabų apie šios svetainės naudojimą, galite susisiekti su mumis adresu supports@charlieworks.eu.