Sveiki atvykę!

Esame Charlie works ir Jūsų partneris personalo sprendimų srityje.
Padėsime Jums išspręsti visas problemas susijusias su visu darbo procesu.
Padėsime rasti Jūsų įmonei tinkamą darbuotoją.

Jūsų įmonei reikia darbuotojų, ar tiesiog daugiau informacijos?

Palikite savo kontaktus ir Jums kaip galima greičiau paskambins vienas iš mūsų vadybininkų.

Kontaktiniai duomenys

  klientai

  Kodėl Charlie?

  Our focus is on recruitment and temporary employment, which makes it our specialty to look for talent you can count on and that suits your organisation. We do this with an eye for detail and a personal and fun approach. Your job vacancies are in good hands with our team of experienced recruiters who can deploy people from our large international network. We are the quality partner that will offer support at the right moment. We make an important contribution to the entire temporary employment process and are recognized as a natural recruitment partner who uses a refreshing approach.

  Savo klientams ir laikiniems darbuotojams norėtume pasiūlyti pilną paketą. Galime padėti viso darbo proceso metu, nuo žmogiškųjų išteklių paslaugų iki patarimų apie naujausius darbo rinkos pokyčius.

  Kartu su Charlie būsto ir infrastruktūros komanda, turime daugiau nei 3 000 miegamų vietų laikiniems darbuotojams, komanda pasirūpins perkėlimu, remontais ir pasitiks svečius. Be to, laikiniems darbuotojams neužkrauname išlaidų už keliones į darbą ir atgal. Jie bus aprūpinti dviračiu, o kartais ir automobiliu.

  klientai

  Sektoriai

  Charlie works yra aktyvus įvairiuose sektoriuose, tokiuose kaip logistika, žemdirbystė, maistas ir statybos bei technologijos. Lankstumo ir naujovių dėka mes taip pat galime pasiūlyti personalo sprendimus kituose sektoriuose, kurie tinka Jūsų įmonei. Nuo krautuvo vairuotojo iki šiltnamio darbuotojo, ir nuo mašinos operatoriaus iki užsakymų priėmėjo. Nesvarbu, ar sezonui Jums reikia 1 laikino darbuotojo, ar 600, mes mielai padėsime!

  Laikinas darbas

  Laikinas darbas

  Laikinas darbas idealus, jei klientas nori plėsti kolektyvą, bet dar nežino, kuriam laikui. Tai gali būti naudojama norint užpildyti netikėtus personalo poreikių viršūnes arba laikinai pakeisti sergantį darbuotoją. Žvejodami mūsų dideliame tvenkinyje surandame motyvuotus ir kvalifikuotus komandos žaidėjus, kurie tinka kompanijai. Be to, laikinas įdarbinimas yra lankstus, nes klientas nustato laikotarpį, kuriam reikia personalo. Taip pat suteikiame patogumo pasirūpindami visu planavimo ir darbo užmokesčio apskaičiavimo procesu.

  inhouse cw

  Paslaugos įmonės viduje

  Charlie works paslauga - tai bendradarbiavimo forma, kai samdome darbuotojus iš kliento buveinės vietos. Priklausomai nuo poreikio dydžio, tai gali būti darbas visą arba ne visą darbo dieną.

  Didelėms įmonėms siūlome individualiai pritaikytus sprendimus, teikdami vidines paslaugas. Įvertiname įmonę ir jos procesus ir stengiamės teikti paslaugas kuo efektyviau. Tai reiškia, kad kartu su klientu ieškome geriausio būdo, kaip išlaikyti kuo mažesnes sąnaudas, bet kartu pasiekti kuo didesnę grąžą. Tai darydami, ieškome optimalaus darbuotojų užimtumo ir darbo krūvio atitikimo.

  Projectservice CW

  Projekto paslauga

  Teikdami projektų paslaugas perimame iš kliento visą procesą (arba jo dalį). Pagal šį modelį Charlie works dirba kaip savarankiškas projekto rangovas. Su klientu iš anksto sudarome aiškius susitarimus dėl pateiktinos produkcijos ir galimo išteklių bei mašinų panaudojimo. Kai imamės darbo, apibrėžtus pakavimo ir perpakavimo veiksmus atlieka mūsų pačių vadovaujama ir prižiūrima darbuotojų komanda.

  Ką mūsų klientai kalba apie mus

  Kai kurie didžiausi mūsų klientai

  Procesas

  Svarbiausios vertybės

  Klientų portalas

  Mes tikime komandiniu darbu. Todėl mes dirbame ne Jums, bet su Jumis. Ir mes ne tik dirbame su Jumis, mes aktyviai dalyvaujame ieškodami tinkamų sprendimų. Tik kartu mes galime judėti toliau.

  login
  Klientų portalas

  Atsisiųsti