Charlie works yra Europos įdarbinimo agentūra, su aistra darbui. Susiedama motyvuotus darbuotojus su klientais, Charlie works nori būti jungtimi, kuri siekia rasti tinkamus sprendimus savo klientams. Mūsų tikslas - kad kiekvienam darbas taptų šiek tiek lengvesnis ir linksmesnis.

Nesijaudinkite ir pralinksmėkite, mes jumis pasirūpinsime.

Charlie Over ons

Mes siūlome

Mes turime stiprią komandinę dvasią ir tikime bendru darbu. Padedame klientams pasiekti nepriekaištingą darbo procesą. Mes tai pasiekiame siūlydami papildomą darbo jėgą ir tobulinimus. Be to, mes teikiame patarimus ir siūlome nuolatinę pagalbą, kad išnaudotume visas bendradarbiavimo galimybes. Mes dirbame įvairiuose sektoriuose, tokiuose kaip logistika, žemės ūkis ir maistas. Bet kaip kūrybingi laikinojo įdarbinimo sektoriaus dalyviai, mes esame pakankamai lankstūs, kad tuo pačiu pasiūlytume personalo sprendimus kituose sektoriuose.

Mes tikime, jog galimybė dirbti suteikia laimės. Štai kodėl mes norime savo kvalifikuotus ir motyvuotus komandos žaidėjus parinkti tinkamoms įmonėms. Mes taip pat jiems padedame ir ne darbo vietoje bei juos palaikome.

klientai

Ką mes siūlome

Charlie works siūlo įvairias bendradarbiavimo formas. Pirma, mes specializuojamės į laikinajį įdarbinimo sritį. Padedame klientams, kurie (netikėtai) ieško darbuotojų. Ieškome motyvuotų ir kvalifikuotų darbuotojų, kurie tiktų įmonei. Tai lankstus sprendimas, suteikiantis klientui daug patogumo, nes mes rūpinamės visu planavimo ir darbo užmokesčio apskaičiavimo procesu.

Charlie works paslauga - tai bendradarbiavimo forma, kai samdome darbuotojus iš kliento buveinės vietos. Siūlome individualiai pritaikytus sprendimus ir stengiamės paslaugas teikti kuo efektyviau, mažiausiomis sąnaudomis ir su didele grąža. Kartu ieškome optimalaus personalo ir darbo krūvio ryšio.

Teikdami šią paslaugą perimame iš kliento visą procesą (arba jo dalį). Dirbame kaip savarankiškas projekto rangovas. Mums vadovaujant ir prižiūrint, pakavimo ir perpakavimo darbus atlieka mūsų komanda.

Charlie works visoje Europoje

Charlie works visoje Europoje

Mes siekiame būti ryškiausiu partneriu įdarbinimo sprendimuose Europoje ir mes tikrai judame teisinga kryptimi. Įdarbiname darbuotojus iš visos Europos, iš savo biurų Nyderlanduose, Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje bei padedame įsitvirtinti žmonėms Nyderlanduose ir Lenkijoje. Kaip centrinė organizacija, suburiame visus kartu į vieną komandą ir palaikome visus savo darbuotojus bei klientus jų darbe.

vietovės
Charlie Staffing

Personalo komplektavimas

Savo biuruose Lenkijoje, turime specialų skyrių, kuris užsiima aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimu ir atranka. Charlie personalo komplektavimas yra sutelktas į talentus turinčius profesinį (BTEC), kolegijos ir universiteto lygį. Rasti gerą darbuotoją yra ypatybė, kuri iš darbdavio atima daug laiko. Mes nuimame nuo Jūsų didžiulį darbą - nuo įdarbinimo ir atrankos, iki interviu dėl darbo ir atmetimo. Mes tikime, jog svarbu gerai suprasti savo darbuotojus ir klientus, kad galėtume sudaryti tobulą partiją. Štai kodėl mes skiriame laiko, kad išsiaiškintume, kas daro abi puses laimingas.

Charlie inovacijos

Charlie inovacijos

Pasaulis sparčiai keičiasi. Štai kodėl mes visada judame į priekį. Mūsų specialistai kasdien dirba su naujomis koncepcijomis. Mes ieškome galimybių plėsti savo tinklą ir testuojame inovatyvias technologijas. Turint tai omenyje, siekiame vieno tikslo: palengvinti darbo ir darbuotojų paiešką.

Careers Charlie works

Careers @ Charlie works

Charlie yra asmeniškas, inovatyvus, patikimas, kompetentingas, lankstus ir linksmas. Mūsų pagrindinės vertybės lemia mūsų verslo kultūrą. Mes kuriame šypseną mūsų klientų, laikinųjų darbuotojų ir vienų kito veiduose. Esate stropus darbuotojas, kuris siekia užimtumo ir nori prisidėti prie Charlie vystymosi? Peržiūrėkite mūsų dabartines laisvas darbo vietas čia!

darbai

Įspūdis apie darbą Olandijoje

Svarbiausios vertybės

Gerbiamas Nyderlandų Rankinio Asociacijos Rėmėjas!

rankinis
Handbal

Susipažinkite su mūsų vadovų komanda

Sertifikatai