Raktári alkalmazott - komissiózó fagyasztó

Zevenbergen

Amit ajánlunk

  • Pontos, Alkalmazkodóképes, Részletek kezelése, Fegyelmezettség, Kitartás
  • Kezdő

Amit kap

  • €13.62 óránként
  • Zevenbergen
  • 40 - 60 óra
  • Ingyenes étkezés
Érdekelné a lehetőség, hogy csatlakozzon egy ambiciózus csapathoz, amely a nagykereskedelmi iparban tevékenykedő ügyfelünk raktári részlegén épít majd karriert? Olvassa el ajánlatunkat a Raktári alkalmazotti pozícióra, és jelentkezzen most!

Mi lesz a munkája?

Raktári alkalmazottként – a fagyasztó részleg komissiózójaként Ön alapvető szerepet játszik logisztikai folyamatunkban. Minden nap új kihívásokkal kell szembenéznie, mert mindig vannak új rendelések, amelyek készen állnak a begyűjtésre. Az Ön felelőssége a vásárlói rendelések pontos és körültekintő összeállítása. Ez azt jelenti, hogy nemcsak a megfelelő termékeket gyűjti össze, hanem ellenőrizze a lejárati dátumot és az esetleges sérüléseket is. Ön részt vesz majd a teherautók ki- és berakodásában is, ezért nagy szükség van rugalmasságra a munkavállalás során!

Az Ön feladatai közé tartozik:

  • Vevői megrendelések begyűjtése fejlett komissiózási rendszerekkel.
  • A termékek lejárati dátumának és esetleges sérüléseinek ellenőrzése.
  • Az eltérések azonosítása és jelentése a csoportvezetőnek.
  • Teherautók be- és kirakodása.
  • Rendezett és tiszta munkakörnyezet biztosítása.

Ki Ön?

  • Motivált , pontos és csapatjátékos.
  • Szívesen tanul,érdeklődő a munka iránt, és rugalmasan áll a feladatokhoz.
  • Figyel a részletekre, és precízen dolgozik
  • A fizikai munka nem riasztja el;az emelés és a sok gyaloglás nem jelent problémát.
  • Érthetően és magabiztosan kommunikál angolul.
  • Komissiózói tapasztalat előny jelent, de nem feltétel. Nyitottak vagyunk a motivált és tanulni vágyó jelentkezők előtt.

Mit kínálunk?

  • Utazási támogatás
  • Éjszakai múszakpótlék,felár 2 órától reggel 6 óráig

Hol fog dolgozni?

Ügyfelünk a vendéglátás és nagyfogyasztás nemzetközi nagykereskedője. Olyan vendéglátói koncepciókat dolgoznak ki, amelyek extra kereskedelmi lehetőségeket kínálnak a vásárlóknak. Naponta mintegy száz teherautó és szállítószállító van úton, hogy kiszállítsák a termékeket az ügyfeleknek.

Join the team!

Érdekes munka?

Több munkahely

  • Raktári alkalmazott - komissiózó fagyasztó

    Zevenbergen
    40 - 60 óra
  • Termelési dolgozó élelmiszer csomagolás

    Bleiswijk
    40 óra
  • Hidegraktári dolgozó

    Zoetermeer
    40 óra
  • ipari tisztítószer

    Zoetermeer
    36 óra