Zastrzeżenie

Odwiedzając naszą stronę internetową, akceptujesz następujące warunki.

Strona internetowa Charlie works została zaprojektowana i przygotowana z największą starannością. Czasami jednak może ona zawierać informacje niepoprawne i/lub niekompletne. W wyjątkowych przypadkach strona internetowa może nie działać tak, jak powinna. Charlie works i jego pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za nieprawidłowe i/lub niekompletne informacje na stronie internetowej, ani za wirusy i/lub oprogramowanie powodujące szkody na stronie internetowej, ani za niewłaściwe użycie lub dostęp (czy też brak dostępu) do strony internetowej.

Charlie works zastrzega sobie prawo do zmiany tekstów, dodawania elementów (graficznych) lub wprowadzania innych zmian na stronie internetowej. Robimy to w celu poprawy i utrzymania jakości oraz aktualizowania strony. Wszelkie zmiany wejdą w życie natychmiast po opublikowaniu na tej stronie.

Wizyty na naszej stronie internetowej i korzystanie z niej podlegają wyłącznie prawu holenderskiemu. Wynikające z tego spory będą przekazywane do właściwego sądu w Holandii.

Treści zawarte na tej stronie, takie jak teksty, obrazy, zdjęcia, filmy, przyciski, logo, elementy graficzne i oprogramowanie, są własnością Charliego works lub jego licencjodawców i są chronione na mocy holenderskiego i międzynarodowego prawa autorskiego. Budowa, treść i struktura naszej strony są chronione prawem autorskim. Żadne z tych treści nie mogą być powielane i/lub upubliczniane w jakikolwiek sposób bez uprzedniej pisemnej zgody kierownictwa.

W niniejszym zastrzeżeniu Charlie works zawiera również, tam gdzie jest to stosowne, osoby (prawne), na rzecz których ta strona internetowa działa.

Jeśli doświadczysz jakichkolwiek problemów na naszej stronie, poinformuj nas o tym. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać problem. Jeśli masz pytania lub komentarze dotyczące korzystania z tej strony internetowej, możesz skontaktować się z nami pod adresem support@charlieworks.eu.