Zastrzeżenie

Odwiedzając naszą stronę internetową, akceptujesz następujące warunki.

Strona internetowa Charlie works została zaprojektowana i przygotowana z największą starannością. Czasami jednak może ona zawierać informacje niepoprawne i/lub niekompletne. W wyjątkowych przypadkach strona internetowa może nie działać tak, jak powinna. Charlie works i jego pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za nieprawidłowe i/lub niekompletne informacje na stronie internetowej, ani za wirusy i/lub oprogramowanie powodujące szkody na stronie internetowej, ani za niewłaściwe użycie lub dostęp (czy też brak dostępu) do strony internetowej.

Charlie works behoudt zich het recht teksten te wijzigen, (grafische) elementen toe te voegen of andere aanpassingen te maken in de website. Dit doen we om de kwaliteit te verbeteren, hoog te houden en actueel te maken. Eventuele wijzigingen worden bij het plaatsen daarvan op deze website direct van kracht.

Wizyty na naszej stronie internetowej i korzystanie z niej podlegają wyłącznie prawu holenderskiemu. Wynikające z tego spory będą przekazywane do właściwego sądu w Holandii.

Treści zawarte na tej stronie, takie jak teksty, obrazy, zdjęcia, filmy, przyciski, logo, elementy graficzne i oprogramowanie, są własnością Charliego works lub jego licencjodawców i są chronione na mocy holenderskiego i międzynarodowego prawa autorskiego. Budowa, treść i struktura naszej strony są chronione prawem autorskim. Żadne z tych treści nie mogą być powielane i/lub upubliczniane w jakikolwiek sposób bez uprzedniej pisemnej zgody kierownictwa.

W niniejszym zastrzeżeniu Charlie works zawiera również, tam gdzie jest to stosowne, osoby (prawne), na rzecz których ta strona internetowa działa.

Jeśli doświadczysz jakichkolwiek problemów na naszej stronie, poinformuj nas o tym. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać problem. Jeśli masz pytania lub komentarze dotyczące korzystania z tej strony internetowej, możesz skontaktować się z nami pod adresem support@charlieworks.eu.