Witamy!

Jesteśmy Charlie works i jesteśmy Twoim partnerem w dziedzinie rozwiązań kadrowych.
Pomożemy Ci we wszystkich wyzwaniach związanych z całym procesem pracy.
Pomożemy Ci znaleźć pracownika, który pasuje do Twojej firmy.

Czy Twoja firma potrzebuje pracowników, czy po prostu chcesz uzyskać więcej informacji?

Podaj nam swoje dane, a jeden z naszych pracowników oddzwoni do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Szczegóły kontaktu

  klienci

  Dlaczego Charlie?

  Skupiamy się przede wszystkim na rekrutacji i pracy tymczasowej, co sprawia, że naszą specjalnością jest poszukiwanie talentów, na które możesz liczyć i które odpowiadają Twojej organizacji. Robimy to z troską o szczegóły, a nasze podejście jest osobiste i przyjazne. Dzięki naszemu zespołowi doświadczonych rekruterów mających do dyspozycji dużą międzynarodową sieć osób szukających pracy, możesz mieć pewność, że Twoje oferty pracy są w dobrych rękach. Jesteśmy wykwalifikowanym partnerem, który oferuje wsparcie we właściwym momencie. Wnosimy istotny wkład do całego procesu pracy tymczasowej i jesteśmy uznawani za naturalnego partnera ze świeżym podejściem do spraw rekrutacji.

  Chcielibyśmy być niezawodnym partnerem dla naszych klientów i pracowników tymczasowych, oferującym pełny pakiet obsługi. Jesteśmy w stanie wspierać cały proces związany z zatrudnieniem, od usług kadrowych po doradztwo w zakresie najnowszych trendów na rynku pracy.

  Mamy ponad 3000 miejsc noclegowych dla naszych pracowników tymczasowych, a zespół Charlie ds. zakwaterowania zajmuje się przeprowadzkami, naprawami w miejscach zakwaterowania i obsługą gości. Ponadto nie przenosimy kosztów dojazdu na naszych pracowników tymczasowych. Otrzymują oni rower, a czasami samochód.

  klienci

  Sektory

  Charlie works działa w różnych sektorach, takich jak logistyka, rolnictwo, przemysł spożywczy oraz przemysł budowlany i technologiczny. Dzięki naszej elastyczności i innowacyjności możemy również zaoferować rozwiązania personalne w innych sektorach, odpowiednio dopasowane to Twojej firmy. Od kierowcy wózka widłowego po pracownika szklarni, od operatora maszyn po pracownika kompletującego zamówienia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz 1 pracownika tymczasowego, czy 600 na sezon, chętnie Ci pomożemy!

  Tymczasowe zatrudnienie

  Tymczasowe zatrudnienie

  Zatrudnienie tymczasowe jest idealnym rozwiązaniem dla klienta, który chciałby powiększyć zespół swoich pracowników, ale nie wie dokładnie na jak długo. Może to być również korzystne, gdy pojawią się nieoczekiwane braki w personelu lub w przypadku choroby pracowników. Posiadając rozbudowaną bazę pracowników tymczasowych, możemy dopasować zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników do danej firmy. Dodatkowo, zatrudnienie tymczasowe jest rozwiązaniem elastycznym, ponieważ to klient decyduje o tym kiedy oraz jakich pracowników potrzebuje. Zapewniamy również wygodę, dbając o cały proces planowania oraz rozliczania z pracownikami.

  inhouse cw

  Usługi wewnętrzne

  Współpraca z Charlie works może również polegać na zatrudnianiu pracowników z lokacji klienta. Obecność w firmie klienta, może dotyczyć pełnego lub niepełnego wymiaru godzin, w zależności od zapotrzebowania.

  Dzięki usługom wewnętrznym, oferujemy dużym klientom rozwiązania dopasowane do potrzeb. Dokładna obserwacja firmy oraz zachodzących w niej procesów pozwala nam zapewnić najlepsze możliwe efekty. Razem z klientem znajdujemy rozwiązania zapewniające możliwie najniższe koszty i wysokie zyski.

  Projectservice CW

  Obsługa projektu

  Wraz z obsługą projektu przejmujemy od klienta cały (lub część) procesu. W tym przypadku Charlie pracuje jako samodzielny wykonawca projektu. Uzgadniamy z klientem z wyprzedzeniem wytyczne dotyczące produkcji, która ma zostać dostarczona oraz ewentualnego rozmieszczenia zasobów i maszyn. Kiedy przychodzimy do pracy, czynności pakowania i przepakowywania są wykonywane przez nasz własny zespół pracowników pod naszym kierownictwem i nadzorem.

  Co mówią o nas klienci

  Niektórzy z naszych największych klientów

  Proces

  Podstawowe wartości

  Portal klienta

  Wierzymy w pracę zespołową. Dlatego nie pracujemy dla Ciebie, lecz wraz z Tobą. Nie tylko pracujemy wraz z Tobą, ale także aktywnie uczestniczymy w znajdowaniu odpowiednich rozwiązań. Tylko wspólnie możemy iść naprzód.

  login
  Portal klienta

  Pliki do pobrania