Koronawirus w Holandii

Chciałbyś rozpocząć pracę na terenie Niderlandów i jesteś ciekawy jakie aktualnie obowiązują zasady dotyczące koronawirusa? Na tej stronie możesz zapoznać się z najnowszymi informacjami i zasadami wprowadzonymi przez holenderski rząd.

Aktualne informacje

Od 25 lutego w Holandii nie musisz już zachowywać odległości półtora (1,5) metra ani nosić maski na twarz. Jednak zdecydowanie zaleca się to zrobić. Noszenie maski na twarz jest nadal obowiązkowe podczas korzystania z transportu publicznego i na lotniskach. Dodatkowo, po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa, izolacja została skrócona do 5 dni, pod warunkiem, że przez 24 godziny nie ma się żadnych objawów choroby.

evenementen

Co jest możliwe w Holandii

Od 25 lutego w zasadzie wszystko jest otwarte. Branża hotelarska i kluby nocne również zostały ponownie otwarte. Nie wymagane jest okazanie kodu QR, z wyjątkiem miejsc zamkniętych, w których gromadzi się ponad 500 osób. W takim przypadku nadal wymagany jest ważny kod QR. Możesz to uzyskać w jeden sposób: z negatywnym wynikiem testu wykonanego nie dłużej niż 24 godziny przed planowanym wydarzeniem. Aby uzyskać więcej informacji na temat koronawirusa, zasad lub kodu upoważniającego do wstępu, odsyłamy Cię do strony internetowej rządu holenderskiego.

vaccinatie

Szczepienia dla pracowników tymczasowych

W Holandii trwają szczepienia przeciwko koronawirusowi. Emigranci zarobkowi mogą również zaszczepić się w Holandii. Warunkiem szczepienia jest zarejestrowanie się w podstawowym rejestrze osób (BRP) lub systemie ewidencji nierezydentów (RNI). Możesz sam umówić się na to spotkanie. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

mollen

Jedź do Holandii ze spokojną głową

Mimo pandemii, wciąż możesz przyjechać do Holandii i rozpocząć pracę bez żadnego problemu! Na terenie Niderlandów obowiązuje jedynie kilka zasad, których trzeba przestrzegać aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Bez żadnego problemu możesz pracować w Holandii, a także korzystać z takich przyjemności jak wyjście do restauracji lub uczestniczenie w różnych wydarzeniach. Charlie works pomaga podczas całego procesu i jest do Twojej dyspozycji, kiedy tylko potrzebujesz pomocy. Tak więc spokojnie możesz przyjechać i rozpocząć pracę w Holandii!

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, oczywiście jesteśmy do Twojej dyspozycji! Śmiało możesz zadać wszystkie pytania jednemu z pracowników Charlie supports. Możesz zrobić telefeonicznie, wysyłając wiadomość e-mail lub przez WhatsApp.

Poszukujesz pracy w Holandii?

Dołącz do zespołu! Zarejestruj się tutaj.

dołącz do nas