Charlie works to europejska agencja zatrudnienia z pasją do pracy. Łącząc zmotywowanych pracowników z klientami, Charlie works pragnie być łącznikiem, który zawsze znajduje odpowiednie rozwiązania dla naszego klienta. Naszym celem jest, by praca stała się dla każdego łatwiejsza i przyjemniejsza.

Don’t worry be happy, we’ve got you.

Charlie Over ons

Jak pracujemy

Mamy silnego ducha zespołu i wierzymy, że współpraca jest kluczem do wykonania pracy. Pomagamy klientom osiągnąć bezproblemowy proces pracy. Robimy to, oferując dodatkowe możliwości pracy i proponując ulepszenia. Ponadto służymy radą i oferujemy stałe wsparcie, aby obie strony czerpały jak najwięcej korzyści ze współpracy. Działamy w różnych sektorach, takich jak logistyka, rolnictwo i przemysł spożywczy. Lecz jako kreatywny gracz w sektorze pracy tymczasowej jesteśmy na tyle elastyczni, aby oferować rozwiązania personalne również w innych sektorach.

Wierzymy, że posiadanie dobrej pracy przyczynia się do szczęścia. Dlatego chcemy jak najlepiej dobrać naszych wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników do odpowiednich firm. Pomagamy również i wspieramy naszych pracowników poza miejscem pracy.

klienci

Co oferujemy

Charlie works oferuje różne formy współpracy. Po pierwsze, specjalizujemy się w pracy tymczasowej. Pomagamy klientom, którzy (niespodziewanie) potrzebują pracowników. Poszukujemy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników, którzy pasują do danej firmy. Jest to elastyczne rozwiązanie, które oferuje klientowi dużą wygodę, ponieważ zajmujemy się całym procesem planowania i rozliczania płac.

Charlie works inhouse to forma współpracy, w której zatrudniamy personel z lokalizacji klienta. Oferujemy rozwiązania szyte na miarę i staramy się świadczyć nasze usługi w sposób najbardziej efektywny przy możliwie najniższych kosztach i wysokim zysku. Wspólnie szukamy optymalnego połączenia między personelem a zapotrzebowaniem klienta.

Wraz z obsługą projektu przejmujemy od klienta cały (lub część) procesu. Pracujemy jako samodzielny wykonawca projektu. Pod naszym kierownictwem i nadzorem prowadzone są czynności związane z pakowaniem i przepakowywaniem.

Charlie works w całej Europie

Charlie works w całej Europie

Dokładamy starań, by być najważniejszym partnerem w zakresie rozwiązań kadrowych w Europie i zdecydowanie zmierzamy we właściwym kierunku. W naszych biurach w Holandii, Polsce, Słowacji i na Węgrzech rekrutujemy pracowników z całej Europy i kierujemy ich do pracy na terenie Holandii i Polski. Jako organizacja centralna łączymy wszystkich w jeden zespół i wspieramy wszystkich naszych pracowników i klientów w ich pracy.

lokalizacje
Charlie Staffing

Dobór personelu

W naszych biurach w Polsce mamy specjalny oddział, który zajmuje się rekrutacją i selekcją wysoko wykwalifikowanych pracowników. Dobór personelu w Charlie koncentruje się na talentach z wykształceniem zawodowym (BTEC), średnim i wyższym. Znalezienie dobrego pracownika to czasochłonne zajęcie dla pracodawcy. Zajmiemy się dla Ciebie wszystkimi etapami tego procesu, od rekrutacji i selekcji po rozmowy kwalifikacyjne i odrzucenia kandydatów. Uważamy, że ważne jest, abyśmy dobrze poznali naszych pracowników i klientów, abyśmy mogli idealnie ich do siebie pasować. Dlatego poświęcamy czas na to, aby odkryć, co satysfakcjonuje każdą ze stron.

Charlie i innowacje

Charlie i innowacje

Świat bardzo szybko się zmienia. Dlatego zawsze jesteśmy w ruchu. Nasi specjaliści codziennie pracują nad nowymi koncepcjami. Szukamy możliwości rozszerzenia naszej sieci i testujemy innowacyjne technologie. Przyświeca nam jeden cel: ułatwienie znalezienia pracy i pracowników.

Careers Charlie works

Careers @ Charlie works

Charlie jest osobisty, innowacyjny, niezawodny, kompetentny, elastyczny i zabawny. Nasze podstawowe wartości określają kulturę naszej firmy. Wywołujemy uśmiech na twarzach naszych klientów, pracowników tymczasowych i siebie nawzajem. Czy jesteś osobą pracowitą, które chce znaleźć zatrudnienie i przyczynić się do rozwoju Charlie? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy tutaj!

oferty pracy

Wrażenia związane z pracą w Holandii

Podstawowe wartości

Dumny sponsor Holenderskiego
Związku Piłki Ręcznej!

handball
Handbal

Poznaj nasz zespół zarządzający

Certyfikaty