Witamy!

Na tej stronie znajdziesz informacje o pracy w Charlie works. Jesteś już zatrudniony przez Charlie works? Jeśli tak, to znajdziesz tu również portal, na którym możesz zobaczyć swoje wynagrodzenie, plan pracy oraz szkolenia. Potrzebujesz pomocy? Charlie supports jest gotowy aby Ci pomóc!

Charlie Portal

Portal Charlie

W portalu pracownika znajdziesz wszystkie ważne i przydatne informacje o Twojej pracy, takie jak plan pracy, odcinki wypłat oraz wnioski wakacyjne.

Portal Charlie
Charlie employees

Praca w Charlie works

Praca za pośrednictwem Charlie works oznacza, że jako pracownik tymczasowy zostaniesz zatrudniony u jednego z naszych klientów w różnych branżach. Może to być praca na długi okres czasu lub zlecenie krótkoterminowe. Zależy to od Twoich prefencji oraz życzeń naszych klientów. Charlie works zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie, tak abyś każdego dnia z przyjemnością chodził do pracy.

Przyjeżdzasz zza granicy, aby rozpocząć pracę w Holandii? Odwiedź tę stronę aby uzyskać więcej informacji na temat pracy w Holandii.

praca w Holandii

Wrażenia związane z pracą w Holandii

Proces

klienci

Dlaczego Charlie?

W Charlie works wierzymy, że praca przyczynia się do szczęścia. Zawsze uważnie słuchamy Twoich potrzeb oraz wymagań, a dzięki temu możemy dopasować do Ciebie idealną ofertę pracy. Codzienna praca staje się przyjemnością! Charlie works oferuje szeroki wybór ofert pracy w róznych sektorach, takich jak logistyka, produkcja, przemysł spożywczy i rolnictwo. Taki wybór sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie i wybrać na jakie stanowisko chciałby aplikować.

Jeśli zdecydujesz się aby pracować dla Charlie works, pomożemy Ci wszystko zorganizować. Powitamy Cię z otwartymi ramionami, otrzymasz broszurę informacyjną oraz niezbędne szkolenia. Będziemy Ci również towarzyszyć, gdy rozpoczniesz pracę. Centrum wsparcia Charlie oraz koordynatorzy są zawsze do Twojej dyspozycji gdy potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek pytania.

Jeśli przyjeżdzasz zza granicy aby pracować w Holandii - w tym również Ci pomożemy. Zorganizujemy transport do Holandii oraz zakwaterownie na miejscu, jesteśmy tu dla Ciebie.

Charlie works cechuje indywidualność, niezawodność, kompetencja, innowacyjność, elastyczność oraz dobra zabawa. Idealny pracodowca, który zapewnia Ci pracę marzeń i zawsze staje po Twojej stronie. Don't worry, be happy, we got you!

Podstawowe wartości

Fakty o Charlie

Charlie employees

Support

W momencie rozpoczęcia pracy za pośrednictwem Charlie works, wiele rzeczy może być dla ciebie nowych: obcy kraj, odmienna kultura i nowa praca! Aby zapewnić Ci spokój i sprawić, że wszystko pójdzie gładko, zostaniesz poprowadzony przez jednego z naszych koordynatorów, który zaprowadzi Cię do nowego miejsca zamieszkania i będzie dla Ciebie osobą kontaktową w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zawsze możesz skontaktować się z Charlie supports.

Charlie supports
Charlie employees

Wynagrodzenie

W Charlie works, wynagrodzenie zależy od wielu czynników takich jak: rodzaj pracy, którą będziesz wykonywać, doświadczenie, odbyte szkolenia oraz posiadane certyfikaty. Zawsze otrzymasz więcej niż ustawowa płaca minimalna. Twoje wynagradzenie będzie wypłacane co tydzień. Wszystkie Twoje odcinki wypłat oraz ważne informacje możesz znaleźć w łatwy sposób w portalu pracownika.

Charlie housing

Zakwaterowanie

Jeśli zdecydujesz się na przyjazd i pracę za pośrednictwem Charlie works, zazwyczaj bardzo szybko możesz rozpocząć pracę dla naszego klienta. Znalezienie prywatnego zakwaterowania w tak krótkim czasie może okazać się trudne. Dlatego też, zawsze oferujemy możliwość przyjazdu i zamieszkania w jednym z naszych domów na krótki lub dłuższy okres czasu. Zapewniamy również zakwaterowanie możliwie blisko miejsca zatrudnienia, tak aby podróż do pracy nie trwała długo.

Charlie Contract

Umowa

Nasze umowy o pracę sporządzane są na podstawie systemu faz. To, jaką umowę otrzymasz, zależy od tego jak długo pracujesz dla Charlie works. Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat różnych kontraktów? Kliknij tutaj, aby otrzymać więcej informacji.

więcej informacji

Pliki do pobrania

Filmy

Co mówią o nas nasi pracownicy

Szukasz pracy?

Dołącz do zespołu! Zarejestruj się tutaj.

join us