Sprzątanie powierzchni użytkowych

Zoetermeer

Wymagania

  • Umiejętność przystosowania się, Ambitny/a, Przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • Junior

Co otrzymujesz

  • €13.85 - €16.35 na godzinę
  • Zoetermeer
  • 36 godz
Charlie poszukuje pracowników dla jednego z naszych klientów w Zoetermeer.

Co będziesz robić?

Twoje zadania będą następujące:
  • Sprzątanie całej hali produkcyjnej
  • Upewnij się, że maszyny, części i akcesoria zostały wyczyszczone.
  • Postępuj zgodnie z protokołem higieny i wyrzucaj worki na śmieci.
  • Obsługa myjki wysokociśnieniowej w procesie czyszczenia

Kim jesteś?

  • Jesteś sprawny fizycznie.
  • Czy jesteś gotowy do pracy w niskiej temp. 7°C · Jesteś pełen entuzjazmu i motywacji.
  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim na poziomie B1/B2.
  • Potrafisz pracować zespołowo, ale także potrafisz pracować samodzielnie.
  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy.
  • Nie nosisz żadnej biżuterii ani sztucznych paznokci.

Co otrzymasz?

  • Przyjaźni, wielokulturowi, dumni współpracownicy z sercem do produkcji i pasją do jakości;
  • Różne możliwości szkolenia Dojazdy do pracy w odległości do 10 km
  • Dodatek za pracę w zimnym środowisku w wysokości 0,07 € za godzinę
  • Możliwość stałej umowy z klientem Premia roczna za grudzień

Gdzie będziesz pracować?

Będziesz pracować w holenderskiej firmie specjalizującej się w produkcji najsmaczniejszych wyrobów mięsnych. Przykładowo: produkujemy produkty holenderskie takie jak: Filet Américain, ossenworst i rosbief. Nasze produkty trafiają do supermarketów, hurtowni oraz różnych stołówek i restauracji. Jakość jest najważniejszą wartością firmy, dlatego wszystkie produkty są produktem premium.

Join the team!

Interesująca oferta pracy?

Więcej ofert pracy​