Corona v Holandsku

Chcete prísť pracovať do Holandska, ale zaujímajú vás aktuálne pravidlá COVID-19 v Holandsku? Na tejto stránke si môžete prečítať najnovšie informácie a pravidlá holandskej vlády a čo je v Holandsku aktuálne povolené.

Aktuálne informácie

Od 25.februára už nemáš povinnosť držania odstupu jeden a pol (1,5) metra a nosenia rúška. Dôrazne sa to však odporúča. Nosenie rúška je však stále povinné v hromadnej doprave a na letiskách. Po vykonaní testu s pozitívnym výsledkom sa karanténa skracuje na 5 dní v prípade, ak sa za posledných 24 hodín neobjavili žiadne príznaky.

evenementen

Čo je povolené v Holandsku

V podstate je všetko od 25.februára v Holandsku otvorené. Kluby, hotely a reštaurácie sú tiež znova otvorené. Už nieje potrebný corona test okrem miest v interiéri, kde sa zíde viac ako 500 ľudí. V tomto prípade je stále potrebný platný QR kód. Môžeš ho získať jedným z nasledujúcich spôsobov: S negatívnym výsledkom testu starým maximálne 24 hodín. Viac informaćií ohľadom corona opatrení nájdeš na stránke úradu vlády.

vaccinatie

Očkovanie pre pracovných migrantov

Očkovanie proti Corona vírusu v Holandsku sa už začalo. Zahraniční zamestnanci sa môžu v Holandsku nechať zaočkovať. Podmienkou očkovania je, že ste zaregistrovaný v databáze osobných záznamov (Basisregistratie Personen-BRP) alebo v evidencii nerezidentov (Registratie Niet-Ingezetenen-RNI). Môžete si to dohodnúť sami termín očkovania. Viac informácií nájdete na tejto stránke.

mollen

Cesta do Holandska bez obáv

Napriek pandémii koróny môžete do Holandska prísť a pracovať tu bez problémov! V Holandsku existuje len niekoľko opatrení, ktoré zabezpečujú, že každý je a zostane v bezpečí. V Holandsku môžete bez problémov pracovať, ale aj robiť príjemné veci, napríklad ísť na večeru alebo na rôzne podujatia. Charlie Works vám pomáha počas celého procesu a je tu pre vás, keď potrebujete akúkoľvek pomoc. Takže do Holandska môžete prísť pracovať s pokojom v duši!

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Ak vám stále niečo nie je jasné, potom sme tu samozrejme pre vás! Neváhajte sa opýtať Charlie supports všetky vaše otázky. Môžete tak urobiť telefonicky, zaslaním e-mailu alebo prostredníctvom aplikácie WhatsApp.

Hľadáte si prácu v Holandsku?

Pridajte sa k nášmu tímu! Registrujte sa tu.

pridajte sa k nám