Vitajte!

Sme Charlie works a sme vašim partnerom v oblasti personálnych riešení.
Podporíme vás pri všetkých výzvach týkajúcich celého pracovného procesu.
Pomôžeme vám nájsť zamestnanca, ktorý bude vašej spoločnosti vyhovovať.

Potrebuje vaša spoločnosť zamestnancov alebo chcete získať viac informácií?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a jeden z našich manažérov vás bude čoskoro kontaktovať späť.

Kontaktné údaje

  klienti

  Prečo Charlie?

  Zameriavame sa na nábor a dočasné zamestnanie, vďaka čomu je našou špecializáciou vyhľadávať talenty, na ktoré sa môžete spoľahnúť a ktoré dokonale zapadnú do vašej organizácie. Kladieme veľký dôraz na detaily a osobný a neformálny prístup. Vaše voľné pracovné miesta sú v dobrých rukách nášho tímu skúsených náborových pracovníkov, ktorí sú schopní ich zaplniť pracovníkmi z našej rozsiahlej medzinárodnej siete. Sme kvalitný partner, ktorý ponúkne podporu v pravý okamih. Dôležitým spôsobom prispievame k celému procesu dočasného zamestnávania a sme považovaní za prirodzeného náborového partnera, ktorý využíva vo vzájomnej spolupráci osviežujúci prístup.

  Radi by sme tu boli vždy pre našich klientov a brigádnikov ponúknutím kompletného balíka. Dokážeme podporiť celý pracovný proces, od HR služieb až po poradenstvo v oblasti najnovších trendov na trhu práce.

  Pre našich dočasných zamestnancov máme k dispozícii viac ako 3 000 ubytovacích miest, spolu s Charlie housing facilities (ubytovanie v zariadeniach), ktorý sa stará o presťahovanie, opravy zariadení a privítanie zamestnancov. Okrem toho znášame aj náklady na dochádzanie za prácou pre našich dočasných zamestnancov. Poskytujeme im bicykel a niekedy aj auto.

  klienti

  Odvetvia

  Charlie works je spoločnosť, aktívna v rôznych odvetviach, ako je logistika, poľnohospodárstvo, potravinárstvo, stavebníctvo a technológie. Vďaka flexibilite a inovácii dokážeme ponúknuť personálne riešenia aj v iných odvetviach, ktoré vyhovujú presne vašej spoločnosti. Od vodiča vysokozdvižného vozíka po pracovníka v skleníku, od operátora stroja po spracovateľa objednávok. Či už potrebujete jedného dočasného zamestnanca alebo 600 zamestnancov na sezónu, radi vám pomôžeme!

  Dočasné zamestnanie

  Dočasné zamestnanie

  Dočasné zamestnanie je ideálne, ak chce klient rozšíriť tím, ale ešte nevie, na ako dlho. Tú možno využiť na vyplnenie neočakávaných špičiek v personálnych potrebách alebo na dočasné nahradenie chorého zamestnanca. Lovom v našom veľkom rybníku nachádzame motivovaných a kvalifikovaných tímových hráčov, ktorí sa hodia k spoločnosti. Dočasné zamestnanie je navyše flexibilné, pretože klient si určí dobu, na ktorú personál potrebuje. Poskytujeme pohodlie aj tým, že sa postaráme o celý proces plánovania a miezd.

  inhouse cw

  Interné služby

  Charlie works inhouse je forma spolupráce, pri ktorej zamestnávame personál z lokality klienta. Môže ísť o prítomnosť na plný alebo čiastočný úväzok, v závislosti od veľkosti dopytu.

  Vďaka interným službám ponúkame riešenia šité na mieru pre veľkých klientov. Pozeráme sa na spoločnosť a jej procesy a snažíme sa poskytovať naše služby čo najefektívnejšie. To znamená, že spolu s klientom hľadáme najlepší spôsob, ako udržať náklady čo najnižšie, no zároveň dosiahnuť čo najvyššiu návratnosť. Pritom hľadáme optimálny súlad medzi zamestnaním personálu a pracovným zaťažením.

  Projectservice CW

  Projektový servis

  Projektovým servisom preberáme od klienta kompletný (časť) procesu. V tomto modeli Charlie works pracuje ako samostatný dodávateľ projektu. S klientom sa vopred jasne dohodneme na dodávanom výstupe a možnom nasadení zdrojov a strojov. Keď sa dostaneme do práce, ohraničené balenie a prebaľovanie vykonáva vlastný tím zamestnancov pod naším vedením a dohľadom.

  Čo o nás hovoria klienti?

  Niektorí z našich najväčších klientov

  Proces

  Základné hodnoty

  Portál pre klientov

  "Veríme v tímovú prácu! A preto nepracujeme pre vás, ale s vami. A okrem spolupráce, sa zároveň aktívne podieľame na hľadaní vhodných riešení. Veríme, že len spoločne môžeme napredovať."

  login
  Portál pre klientov

  Na stiahnutie