Charlie works je európska agentúra na sprostredkovanie práce s vášňou pre prácu. Charlie works sa snaží spájať motivovaných zamestnancov s klientmi, a tiež sa snažiť nájsť pre klientov tie správne riešenia. Naším cieľom je, aby bola práca pre každého jednoduchšia a zábavnejšia.

Don’t worry be happy, we’ve got you.

Charlie Over ons

Ako pracujeme

Máme silného tímového ducha a veríme v spoločné úsilie pri dosahovaní tejto úlohy. Pomáhame klientom dosiahnuť bezchybný pracovný proces. Robíme to ponúkaním ďalšej pracovnej kapacity a navrhovaním vylepšenia procesov. Okrem toho poskytujeme rady a trvalú podporu, aby bola naša spolupráca naozaj dokonalá. Pôsobíme v rôznych odvetviach, napríklad v logistike, poľnohospodárstve a potravinárstve. Avšak ako kreatívny hráč v sektore dočasného zamestnania sme dostatočne flexibilní na to, aby sme ponúkli personálne riešenie aj v iných sektoroch.

Veríme, že mať prácu prispieva k šťastiu človeka. Preto chceme umiestniť našich kvalifikovaných a motivovaných tímových hráčov do správnych spoločností. Pomáhame im tiež mimo pracoviska a podporujeme našich zamestnancov, ako je to len možné.

klienti

Čo ponúkame

Charlie works ponúka rôzne formy spolupráce. Po prvé, špecializujeme sa na dočasné zamestnanie. Pomáhame klientom, ktorí (nečakane) hľadajú personál. Hľadáme motivovaných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí sa hodia do spoločnosti. Ide o flexibilné riešenie, ktoré klientovi ponúka veľa pohodlia, pretože sa postaráme o celý proces plánovania a miezd.

Charlie works inhouse je forma spolupráce, pri ktorej zamestnávame personál z lokality klienta. Ponúkame riešenia šité na mieru a naše služby sa snažíme poskytovať čo najefektívnejšie s čo najnižšími nákladmi a vysokou návratnosťou. Spoločne hľadáme optimálne prepojenie medzi personálom a pracovnou náplňou.

Projektovým servisom preberáme od zákazníka kompletný (časť) procesu. Na projekte pracujeme ako samostatný dodávateľ. Baliace a prebaľovacie činnosti vykonáva pod naším vedením a dohľadom náš vlastný tím.

Charlie pracuje na území celej Európy

Charlie pracuje na území celej Európy

Snažíme sa byť najvýznamnejším partnerom v oblasti riešení zamestnanosti v Európe a určite sa uberáme správnym smerom. Realizujeme nábor zamestnancov z celej Európy z našich kancelárií v Holandsku, Poľsku, na Slovensku a v Maďarsku a pracovníkov zamestnávame v Holandsku a v Poľsku. Ako centrálna organizácia združujeme všetkých do jedného tímu a podporujeme všetkých našich zamestnancov a klientov v ich práci.

lokality
Charlie Staffing

Personálne zabezpečenie pozícií

Zo všetkých našich pobočiek, práve v Poľsku máme špeciálnu pobočku, ktorá sa zaoberá náborom a výberom vysoko kvalifikovaných pracovníkov. Charlie sa zameriava na talenty s odborným (BTEC), stredným a vysokoškolským vzdelaním. Nájsť dobrého zamestnanca je náročná úloha, ktorá zamestnávateľovi zaberá naozaj veľa času. Rozsiahly proces od náboru a výberu až po prijímacie pohovory a zamietnutia preberáme na naše plecia. Veríme, že je dôležité získať dobrý pocit z našich zamestnancov a klientov, aby sme prispeli k vzájomnej súhre. Preto venujeme dostatok času na to, aby sme identifikovali, čo robí šťastnými obe strany.

Charlie inovuje

Charlie inovuje

Svet sa rýchlo mení a preto sme stále v pohybe. Naši špecialisti neustále pracujú na nových konceptoch. Neustále hľadáme príležitosti na rozšírenie našej siete a testujeme inovatívne technológie. Zameriavame sa na jeden cieľ: uľahčiť hľadanie práce a zamestnancov.

Careers Charlie works

Careers @ Charlie works

Spoločnosť Charlie je osobná, inovatívna, spoľahlivá, schopná, flexibilná a zábavná. Naše základné hodnoty určujú našu firemnú kultúru. Usmievame sa na našich zákazníkov, našich brigádnikov aj na seba navzájom. Ste pracovitý človek, ktorý sa chce zamestnať a prispieť k rozvoju Charlie? Pozrite si naše aktuálne voľné pracovné pozície tu!

voľné pracovné miesta

Dojem z práce v Holandsku

Základné hodnoty

Hrdý sponzor Holandského
zväzu hádzanej!

handball
Handbal

Zoznámte sa s naším riadiacim tímom

Certifikáty