Vitajte!

Na tejto stránke nájdete informácie o práci v Charlie works. Ste už zamestnancom Charlie works? Na tejto stránke nájdete aj portál, kde si môžete pozrieť svoj plat, pracovný rozvrh a školenia. Potrebujete pomoc? Charlie supports je tu pre vás.

Charlie Portal

Charlie portál

V zamestnaneckom portáli nájdeš všetky dôležité a praktické informácie ako napr. plán pracovných hodín, výplatné pásky, žiadosť o dovolenku.

Charlie portál
Charlie employees

Práca v Charlie works

V skratke, práca cez Charlie works znamená, že ako dočasný zamestnanec budete pracovať pre jedného z našich klientov v rôznych odvetviach. Môže to byť na dlhšie, ale aj na kratšie obdobie. Závisí to od vašich želaní a želaní klienta. Spoločnosť Charlie works sa vždy snaží nájsť pre vás tú najlepšiu ponuku, aby ste mohli každý deň chodiť do práce s radosťou.

Prichádzaš zo zahraničia pracovať do Holandska? Pozri si túto stránku o práci v Holandsku.

práca v Holandsku

Dojem z práce v Holandsku

Proces

klienti

Prečo Charlie?

V Charlie works veríme, že práca prispieva k šťastiu. Preto pozorne počúvame Tvoje priania a potreby, aby sme vždy našli prácu, ktorá Ti bude dokonale vyhovovať. Takto sa Ti bude páčiť chodiť do práce každý deň! Charlie works ponúka širokú škálu pracovných miest v rôznych odvetviach, ako je logistika, výroba, potravinárstvo a poľnohospodárstvo. Preto je tu niečo pre každého a vždy si môžeš vybrať, o ktorú pozíciu máš záujem.

Ak sa rozhodneš pracovať v Charlie works pomôžeme Ti na každom kroku. Privítame Ťa s otvorenou náručou a skôr, ako začneš pracovať dostaneš potrebné informácie a školenia. Sme tu pre Teba aj po začatí práce! Charlie supports a Tvoj job coach sú Ti vždy k dispozícii, ak máš nejaké otázky alebo potrebuješ s niečím pomôcť.

Ak prichádzaš zo zahraničia do Holandska pracovať, dokážeme Ti pomôcť s dopravou do Holandska a so zabezpečením ubytovania.

Charlie works je osobný, spoľahlivý, kompetentný, inovatívny, flexibilný a zábavný. Ideálny zamestnávateľ, ktorý Ti zaručí, že si nájdeš vysnívanú prácu a ktorý je tu pre Teba vždy, keď to potrebuješ. Don't worry, be happy, we got you!

Základné hodnoty

Charlie štatistiky

Charlie employees

Podpora

Keď začnete pracovať v Charlie works, mnohé veci môžu byť pre vás nové: cudzia krajina, odlišná kultúra a nová práca! Aby ste sa cítili pokojne a aby všetko prebehlo hladko, bude vás sprevádzať jeden z našich pracovných poradcov. Job konzultant vás bude sprevádzať do vášho nového bydliska a bude vaším prvým kontaktným bodom v prípade otázok. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, vždy sa môžete obrátiť na Charlie supports.

Charlie supports
Charlie employees

Plat

V Charlie works Tvoj plat závisí od mnohých faktorov. Patrí medzi ne druh práce, ktorú budeš vykonávať, Tvoje pracovné skúsenosti a aké školenia alebo certifikáty si získal. Vždy budeš dostávať viac, ako je zákonom stanovená minimálna mzda. Tvoja mzda sa vypláca každý týždeň. Všetky svoje výplatné pásky a dôležité informácie nájdeš jednoducho na online zamestnaneckom portáli.

Charlie housing

Bývanie

Keď sa rozhodnete prísť pracovať pre Charlie works v Holandsku, často môžete začať pracovať veľmi rýchlo. Nájsť si bývanie v takom krátkom čase môže byť napriek tomu pomerne náročné. Preto vždy ponúkame možnosť prísť a bývať v niektorom z našich miest na dlhodobé aj krátkodobé pobyty. Dbáme na to, aby bol čas vášho cestovania čo najkratší a ponúkame vám bývanie čo najbližšie k vášmu pracovisku.

Charlie Contract

Zmluva

Naše pracovné zmluvy sú vypracované na základe fázového systému. To, akú zmluvu dostanete, závisí od toho, ako dlho pracujete v Charlie works. Chcete sa dozvedieť viac o rôznych zmluvách? Na tejto stránke nájdete ďalšie informácie. Kliknutím sem získate ďalšie informácie o zmluve.

viac informácií

Na stiahnutie

Videá

Čo o nás hovoria naši zamestnanci

Hľadáte prácu?

Pridajte sa k nášmu tímu! Registrujte sa tu.

join us