Charlie works – європейське агентство з працевлаштування, яке має пристрасть до роботи. Charlie works з'єднує мотивованих співробітників з клієнтами, прагнучи знайти правильні рішення для нашого клієнта. Наша мета – зробити роботу трохи легшою та веселішою для всіх.

Не хвилюйтесь, будьте щасливі, ми вас розуміємо.

Charlie Over ons

Що ми пропонуємо

У нас сильний командний дух і ми віримо у спільну роботу при виконанні завдання. Ми допомагаємо клієнтам досягти бездоганного робочого процесу. Ми робимо це, пропонуючи додаткові можливості і покращення. Крім того, ми надаємо консультації та пропонуємо постійну підтримку, щоб отримати максимальну віддачу від співпраці. Ми працюємо в різних галузях, таких як логістика, сільське господарство та харчування. Але як творчий гравець у секторі тимчасової зайнятості, ми досить гнучкі, щоб запропонувати кадрове рішення в інших секторах.

Ми віримо, що робота сприяє щастю. Ось чому ми хочемо підібрати наших кваліфікованих та мотивованих командних гравців для відповідних компаній. Ми також допомагаємо їм поза робочим місцем і підтримуємо наших людей.

клієнти

Що ми пропонуємо

Charlie Works пропонує різні форми співпраці. По-перше, ми спеціалізуємося на тимчасовому працевлаштуванні. Ми допомагаємо клієнтам, які (непередбачено) шукають персонал. Ми шукаємо мотивованих та кваліфікованих працівників, які підходять компанії. Це гнучке рішення, яке пропонує клієнту масу зручностей, оскільки ми беремо на себе весь процес планування та нарахування заробітної плати.

Внутрішні послуги Charlie works — це форма співпраці, в якій ми наймаємо персонал із місця розташування клієнта. Ми пропонуємо індивідуальні рішення та намагаємося надавати наші послуги якомога ефективніше за мінімально можливих витрат і високої прибутковості. Разом ми шукаємо оптимальне співвідношення між персоналом і його навантаженням.

При обслуговуванні проекту ми беремо на себе весь процес (частину) від клієнта. Ми працюємо як окремий підрядник проекту. Під нашим керівництвом та наглядом пакування та перепакування здійснюється нашою власною командою.

Charlie works в Європі

Charlie works в Європі

Ми прагнемо бути найвідомішим партнером у сфері зайнятості в Європі і, безумовно, рухаємось у правильному напрямку. Ми набираємо працівників з усієї Європи з наших офісів у Нідерландах, Польщі, Словаччині та Угорщині, а також направляємо людей до Нідерландів і Польщі. Як центральна організація, ми об’єднуємо всіх в одну команду та підтримуємо усіх наших співробітників і клієнтів у їх роботі.

локації
Charlie Staffing

Укомплектування персоналом

У наших офісах у Польщі є спеціальне відділення, яке займається підбором та відбором висококваліфікованого персоналу. Підбір персоналу з боку Charlie зосереджений на талантах із професійною освітою (BTEC), коледжем та університетом. Пошук хорошого працівника – спеціальність, яка забирає у роботодавця багато часу. Ми знімаємо з ваших плечей важкий процес від найму та відбору до співбесід і відмов. Ми вважаємо, що важливо добре зрозуміти наших співробітників та клієнтів, щоб ідеально їх з'єднувати. Ось чому ми витрачаємо час, щоб дізнатися, що робить обидві сторони щасливими.

Інновації Charlie

Інновації Charlie

Світ швидко змінюється. Ось чому ми завжди в русі. Наші фахівці щодня працюють над новими концепціями. Ми шукаємо можливості для розширення нашої мережі та тестуємо інноваційні технології. Маючи на увазі одну ціль: полегшити пошук роботи та працівників.

Careers Charlie works

Careers @ Charlie works

Підхід Charlie особистий, інноваційний, надійний, компетентний, гнучкий і веселий. Наші основні цінності визначають нашу корпоративну культуру. Ми викликаємо посмішку на обличчях наших клієнтів, тимчасових працівників та один одного. Ви працьовитий працівник, який хоче бути зайнятим і сприяти розвитку Charlie? Ознайомтесь із нашими вакансіями тут!

вакансії

Враження від роботи в Нідерландах

Основні цінності

Гордий спонсор Нідерландської гандбольної асоціації!

гандбол
Handbal

Знайомтесь із нашою командою керівників

Сертифікати