Короновірус у Нідерландах

Ви хочете приїхати та працювати в Нідерландах, але вас цікавлять поточні правила COVID-19 у Нідерландах? На цій сторінці ви можете прочитати останню інформацію та правила голландського уряду, а також дізнатися, що можливо в Нідерландах.

Поточна інформація

З 25 лютого ви більше не зобов’язані в Нідерландах дотримуватися дистанції в півтора (1,5) метра або носити маску. Однак настійно рекомендується це зробити. Носіння маски досі є обов’язковим у громадському транспорті та в аеропортах. Нарешті, після позитивного результату тесту на коронавірус термін ізоляції був скорочений до 5 днів за умови, що у вас немає скарг протягом 24 годин.

evenementen

Що можливо у Нідерландах

З 25 лютого в Нідерландах все відкрито. Індустрія гостинності та нічні клуби також знову відкриті. Для цього більше не потрібен пропуск на корона, за винятком місць всередині, де збирається більше 500 людей. Для останнього все ще потрібен дійсний QR-код. Ви можете отримати це одним способом: з негативним сертифікатом тесту не більше 24 годин. Для отримання додаткової інформації про коронавірус, заходи або перепустку для в’їзду до коронавірусу ми направляємо вас на веб-сайт уряду Нідерландів.

vaccinatie

Вакцинація для трудових мігрантів

У Нідерландах розпочали вакцинацію проти коронавірусу. Трудові мігранти також можуть отримати щеплення в Нідерландах. Умовами вакцинації є те, що ви зареєстровані в базі даних особистих записів (BRP) або в базі даних нерезидентів (RNI). Ви можете записатися на це самі. Додаткову інформацію дивіться на цій сторінці.

mollen

Подорож до Нідерландів із душевним спокоєм

Незважаючи на пандемію «корони», ви можете без проблем приїхати до Нідерландів та працювати тут! У Нідерландах існує лише кілька незначних заходів, які забезпечують безпеку всіх людей. Ви можете без проблем працювати в Нідерландах, а також займатися приємними справами, наприклад, ходити до ресторану або брати участь у заходах. Charlie works допомагає вам протягом усього процесу та завжди готовий допомогти. Так що ви можете спокійно приїхати до Нідерландів!

Не знайшли те, що шукали?

Якщо щось незрозуміло, то звертайтеся до нас! Сміливо питайте, Charlie відповість на всі ваші запитання. Ви можете зробити це, зателефонувавши, надіславши електронного листа або через WhatsApp.

Ви шукаєте роботу в Нідерландах?

Приєднуйтесь до команди! Зареєструйтесь тут.

приєднуйтеся до нас