Відмова від відповідальності

Відвідуючи наш веб-сайт, ви приймаєте такі умови.

Веб-сайт Charlie works був розроблений та скомпільований із максимальною ретельністю. Однак він може іноді містити неправильну та/або неповну інформацію. У виняткових випадках веб-сайт може не працювати належним чином. Charlie works і його співробітники не несуть відповідальності за неправильну та/або неповну інформацію на веб-сайті, а також за будь-які віруси та/або програмне забезпечення, що завдає шкоди веб-сайту, а також за шкідливе використання або (не) доступність веб-сайту.

Charlie works залишає за собою право змінювати тексти, додавати (графічні) елементи або вносити інші зміни до веб-сайту. Ми робимо це, щоб покращити якість, підтримувати її на високому рівні і тримати її в актуальному стані. Будь-які зміни набудуть чинності одразу після публікації на цьому веб-сайті.

Відвідування та використання нашого веб-сайту регулюються виключно законодавством Нідерландів. Спори, що випливають із цього, будуть передані до компетентного суду в Нідерландах.

Вміст цього веб-сайту, такий як тексти, зображення, фотографії, відео, кнопки, логотипи, графічні елементи та програмне забезпечення, є власністю Charlie works або його ліцензіарів і охороняється відповідно до нідерландського та міжнародного законодавства про авторське право. Склад, зміст та структура нашого сайту захищені авторським правом. Жоден із цих матеріалів не може бути відтворений та/або оприлюднений будь-яким способом без попереднього письмового дозволу керівництва.

У цю Відмову від відповідальності Charlie works також включає, наскільки це придатно, (юридичних) осіб, на користь яких призначений цей веб-сайт.

Якщо у вас виникли проблеми на нашому сайті, ми хотіли б почути від вас. Ми зробимо все можливе, щоб вирішити все якнайшвидше. Із питань чи зауважень щодо використання цього веб-сайту ви можете зв’язатися з нами за адресою support@charlieworks.eu.