Ласкаво просимо!

На цій сторінці ви можете знайти інформацію про роботу в Charlie Works. Ви вже працюєте у Charlie Works? На цій сторінці ви також можете знайти портал для перегляду вашої заробітної плати, графіка роботи та тренінгів. Вам потрібна допомога? Звертайтеся до Charlie Works.

Charlie Portal

Портал Charlie

На порталі для працівників ви знайдете всю важливу та практичну інформацію про вашу роботу, а саме графік роботи, платіжну квитанцію та запити на відпустку.

Портал Charlie
Charlie employees

Charlie Works працює

Коротше кажучи, робота через Charlie Works означає, що як тимчасовий співробітник ви працюватимете на одного з наших клієнтів у різних сферах. Це може бути тривалий період часу, але також більш короткий період. Це залежить від вашого бажання та бажання клієнта. Charlie works завжди намагається знайти для вас найкращу пару, щоб ви із задоволенням ходили на роботу щодня.

Ви їдете з-за кордону на роботу в Нідерланди? Відвідайте цю сторінку, щоб отримати інформацію про роботу в Нідерландах.

працюючи в Нідерландах

Враження від роботи в Нідерландах

Процес

клієнти

Чому Charlie?

У Charlie Works ми віримо, що робота сприяє щастю. Тому ми уважно прислухаємося до ваших побажань і потреб, щоб завжди знайти роботу, яка вам ідеально підходить. Таким чином, ви отримуєте задоволення від роботи кожен день! Charlie Works пропонує широкий вибір вакансій у різних секторах, таких як логістика, виробництво, харчова промисловість та сільське господарство. Тому кожен знайде щось для себе, і ви завжди можете обрати, на яку вакансію претендувати.

Якщо ви вирішите працювати в Charlie Works, ми допомагатимемо вам на кожному кроці. Вас зустрінуть з розпростертими обіймами, ви отримаєте папку з інформацією та необхідне навчання, перш ніж розпочати роботу. Ми також допоможемо вам, коли ви почнете працювати! Служба підтримки Charlie та ваш консультант із питань працевлаштування завжди готові допомогти вам, якщо у вас виникнуть запитання або вам потрібна допомога.

Якщо ви приїхали з-за кордону працювати в Нідерландах, ми також допоможемо вам у цьому. Від транспорту до Нідерландів до організації житла – ми тут для вас.

Charlie works – надійна, компетентна, інноваційна, гнучка та весела компанія. Ідеальний роботодавець, який гарантує, що ви знайдете роботу своєї мрії, і який завжди поруч з вами. Не хвилюйтеся, будьте щасливі, ми вас розуміємо!

Основні цінності

Факти про Charlie

Charlie employees

Служба підтримки

Коли ви починаєте працювати в Charlie Works, багато речей можуть бути для вас новими: чужа країна, інша культура та нова робота! Щоб заспокоїти вас та переконатися, що все йде гладко, вам допомагатиме один із наших консультантів із працевлаштування. Консультант із працевлаштування супроводжуватиме вас до вашого нового місця проживання і буде вашою першою контактною особою у разі виникнення запитань. Якщо ви маєте інші питання, ви завжди можете звернутися до служби підтримки Charlie Works.

служби підтримки Charlie
Charlie employees

Зарплата

У Charlie Works зарплата залежить від низки факторів. До них відносяться: вид роботи, яку ви збираєтеся виконувати, ваш досвід роботи та тип навчання чи сертифікати, які ви отримали. Ви завжди будете отримувати більше, ніж установлена ​​законом мінімальна заробітна плата. Ваша зарплата виплачується щотижня. Усі ваші платіжні відомості та важливу інформацію можна легко знайти на онлайн-порталі для співробітників.

Charlie housing

Проживання

Коли ви вирішите приїхати та працювати в Charlie works в Нідерландах, ви часто можете дуже швидко почати працювати у своїй компанії. Знайти житло за такий короткий час буде непросто. Ось чому ми завжди пропонуємо можливість приїхати та жити в одній із наших житлових локацій як для довгострокового, так і для короткострокового проживання. Ми намагаємося скоротити час вашої поїздки, пропонуючи вам проживання якомога ближче до місця роботи.

Charlie Contract

Договір

Наші трудові договори складаються за поетапною системою. Який контракт ви отримаєте, залежить від того, як довго ви пропрацювали у Charlie Works. Бажаєте дізнатися більше про різні контракти? На цій сторінці ви знайдете більше інформації. Натисніть тут, щоб отримати додаткову інформацію про контракт.

більше інформації

Завантаження

Відео

Що наші співробітники говорять про нас

Ви шукаєте роботу?

Приєднуйтесь до команди! Зареєструйтесь тут.

join us