Ласкаво просимо!

Ми раді, що ви тут і хочете стати частиною команди Charlie! Ми розуміємо, що працювати за кордоном може бути серйозним рішенням. Тому ми хочемо, щоб ви відчували себе як удома. Ми розуміємо, що у вас, мабуть, є багато питань із цього приводу. На цій сторінці ми намагаємося відповісти на найпоширеніші питання та дати вам уявлення про те, як працювати у Нідерландах.

Ви не знайшли своє питання? Не хвилюйтеся, Charlie працює для вас! Так що не соромтеся ставити Підтримці Charlie із будь-яким запитанням, яке може виникнути. Зробіть це, зателефонувавши, надіславши електронного листа або через WhatsApp.

Враження від роботи в Нідерландах

Werken in Nederland- Vervoer

Поїздка до Нідерландів

Шукати роботу за кордоном завжди складно. Перше питання, яке задають багато хто: "як мені дістатися до Нідерландів?" Charlie works може допомогти вам дістатися до місця призначення автобусом. У вас є власна машина або ви вважаєте за краще подорожувати літаком? Жодних проблем! Вибір повністю за вами.

Werken in Nederland - Huisvesting

Проживання

Коли ви вирішите приїхати та працювати в Charlie works у Нідерландах, ви можете дуже швидко розпочати роботу у своїй компанії. Знайти житло за такий короткий час буде складно. Ось чому ми завжди пропонуємо можливість приїхати та жити в одній із наших житлових локацій як для довгострокового, так і для короткострокового проживання. Ми намагаємося скоротити час вашої поїздки, пропонуючи вам проживання якомога ближче до місця роботи.

Werken in Nederland - Begeleiding

Підтримка

Нова робота, нова країна та нова культура. Для вас, як для члена Charlie, за короткий час багато що може змінитися. У Charlie works ми вважаємо дуже важливою підтримку на робочому місці та у соціальній сфері. Тому служби підтримки Charlie та наші консультанти з питань роботи завжди готові допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами. Звичайно, може статися так, що вам не подобається ваша робота. Будь ласка, дай нам знати! Потім ми разом шукатимемо інші можливості, тому що Charlie works має багато робочих місць.

Werken in Nederland - Zorgverzekering

Медичне страхування

У Нідерландах наявність медичної страховки є юридично обов'язковою для всіх, хто живе чи працює у країні. Іноді це викликає певну плутанину, оскільки медичне страхування у Нідерландах платне. Якщо ви хочете розпочати роботу на Charlie works, вам необхідно мати медичну страховку. У вас її ще нема? Ми раді Вам допомогти! Charlie works пропонує колективне медичне страхування через HollandZorg для працівників, які постійно проживають у Нідерландах. Базова (номінальна) премія за це у 2022 році становить 29,22 євро на тиждень. Ви можете дізнатися більше про цю медичну страховку на цій сторінці.

Werken in Nederland - Benodigdheden

Вимоги

Як тільки ви приїдете на роботу до Нідерландів, виникнуть питання, які вам потрібно буде вирішити. Наприклад, вам знадобиться номер банківського рахунку, щоб ми могли платити зарплату. Ви також повинні мати Burgerservicenummer (BSN). Ще не маєте? Зверніться до служби підтримки Charlie, і ми допоможемо вам у цьому! Нарешті, вас зустрінуть у нашій житловій локації із вітальним набором, який містить деякі предмети першої необхідності, такі як тарілка, столові прилади та важлива інформація. У вас ще є запитання про те, що вам потрібно, коли ви приїдете на роботу до Нідерландів? Будь ласка, звертатесь до нас!

Werken in Nederland - Opleiding

Освіта

Для нас дуже важливе особисте зростання. Ось чому ми маємо власну програму адаптації, в рамках якої готуємо вас за допомогою коротких модулів для вашої роботи та для життя в Нідерландах. У нас також є пропозиція щодо навчання , якою ви, як тимчасовий співробітник, можете скористатися. Наприклад, ми пропонуємо курси вивчення нідерландської мови як у класі, так і онлайн. Крім того, ви можете пройти різні курси/тренінги, такі як навчання водіїв навантажувачів або навчання внутрішньому реагуванню на надзвичайні ситуації (BHV). Бажаєте дізнатися про весь каталог тренінгів? Перегляньте цю сторінку.

Портал Charlie
Werken in Nederland - De Nederlandse cultuur

Культура Голландії

Звичайно, голландська культура відрізняється від тієї, до якої ви звикли вдома. У Нідерландах свобода та відкритість – це нормально. Наприклад, прийнято вітати людей на вулиці, навіть якщо ви їх не знаєте. Для голландців також дуже нормально і важливо отримувати зворотний зв'язок чи критику. Не лякайтеся того факту, що багато чого потрібно робити за попереднім записом. Голландцям подобається порядок. Рівність – ще один дуже важливий аспект у Нідерландах. Подумайте, наприклад, про рівність між чоловіками і жінками, кожен заслуговує на рівні можливості, але також і про те, що люди різних релігій поважають один одного. Голландці розмовляють із незнайомцями, знайомими та сусідами за допомогою «je» та «jij». «U» часто використовується для людей старших за вас.

Werken in Nederland - Bezienswaardigheden

Місця для відвідування

Нарешті, в Нідерландах багато красивих місць, які варто відвідати, коли ви починаєте працювати тут. Щоб допомогти вам розпочати знайомство з ними, наводимо деякі з них:

Ви шукаєте роботу?

Приєднуйтесь до команди! Зареєструйтесь тут.

приєднуйтеся до нас