Charlie works

Ön az, aki gondoskodik arról, hogy üzleteink megkapják a termékeiket? A logisztika itt kezdődik!

További információkért olvassa el az álláshirdetést.

Az Expedition munkatársaként Ön a kimenő részleg tagja. Az Ön felelőssége, hogy az áruházi megrendeléseket előkészítse a szállításhoz, hogy a teherautó sofőrjei időben el tudjanak hajtani az Action áruházi fiókokba. Egy csapat tagja leszel, amely az áruházi megrendelések szállításra való előkészítéséért felel. Ezek az áruházi megrendelések guruló konténereken vannak, amelyeket a raktár más részlegeiből fogadnak el. Ön gondoskodik arról, hogy ezeket a guruló konténereket a teherautó hátsó ajtaján keresztül rakodják be, és rendezetten helyezzék el a teherautóban. A guruló konténereket kézzel csomagolják. Az elosztóközpontból érkező áruforgalom feldolgozása során kézi szkennerekkel dolgozik. Ez lehetővé teszi, hogy a teherautó pótkocsijára érkező összes göngyölegkonténert beolvassa. Átlagosan heti 38 órát dolgozol. Két műszak van: az első 06:00-kor kezdődik, a második pedig 15:15-kor. A befejezési időpontok rugalmasak. Szombatonként csak reggeli műszak van. Az akció óraátmenettel működik. Ezenkívül kötelező a munkacipő viselése.
Munkaköri követelmények
  • Legalább 18 éves vagy
  • Beszélsz angolul vagy hollandul
  • Hosszabb ideig szeretne dolgozni
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Bónuszok
  • Ingyenes étkezés délutáni műszakban (szép étterem)
  • Ingyenes kávé és tea
  • Utazási támogatás 11 km-től
  • További juttatások: 125% 20:00 és 24:00 között, és 150% 00:00 és 06:00 között.
Kérdések?

Edyta Gradowska készen áll, hogy segítsen Önnek

5385 2746