Szenvedélyesen szeretsz az élelmiszeriparban dolgozni, és most keresel új lehetőséget?

Van egy izgalmas állásajánlatunk a Luiten-nél!
Olvasson gyorsan tovább!

Vágóként a marhahús-vágóüzemben fog dolgozni, és a hús elő- és feldolgozásáért lesz felelős. Az állatok levágása nem tartozik ebbe a pozícióba, mivel a Luiten nem végez ilyen feladatot.
  • A marhahús feldarabolása.
  • Végezze el a hús minőségi ellenőrzését.
  • A hús előkészítése további feldolgozásra a nem húsos részek (zsír, erek, porcok) eltávolításával.
  • Nyesedék és hulladék válogatás.
  • Az eltérések azonosítása és jelentése a felettesnek.
  • A HACCP-szabványok és a vállalati protokollok szerinti munkavégzés.
  • Esetenként szükség szerint egyéb feladatok elvégzése.
A munkakezdési idő az osztálytól függően 05:00 és 08:00 között van, a munkaidő vége pedig rugalmas. A munka általában 8 órás műszakban történik, hétfőtől péntekig, de a működési igényeknek megfelelően plusz órákat és hétvégi napokat is be lehet osztani.
Munkaköri követelmények
  • Beszél angolul és/vagy hollandul.
  • Van érzéke a részletekhez és aprólékosan dolgozik.
  • Húsipari ismeretekkel és bizonyítottan releváns munkatapasztalattal rendelkezik.
  • Lehetőleg elvégeztél egy hentesképző programot.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Lakhatás a közelben
  • Elektromos kerékpár a munkába járáshoz
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Barátságos, multikulturális, büszke kollégák, akiknek szívügyük a termelés és a minőség iránti szenvedélyük.
  • Óránként 0,07 € összegű hideg környezetvédelmi támogatás
  • A bruttó fizetés 3,25%-ának megfelelő éves decemberi bónusz (azzal a feltétellel, hogy legalább 2 hónapot Luitenben kell dolgozni).
  • Ajánlási bónusz
  • Közvetlen foglalkoztatás lehetősége a Luiten-nél.
Pontosság, Innovatív, A részletekkel való bánásmód, Technikai rálátás
Kérdések?

Olha Bieliakova készen áll, hogy segítsen Önnek