Charlie works

Állást keres a termelési ágazatban?
Akkor gyere és dolgozz gépkezelőként a Dole bleiswijki elosztóközpontjában.
Olvasson többet az alábbi álláslehetőségről

  • Annak biztosítása, hogy a különböző vásárlók számára a megfelelő termékeket használják (származás, érettség stb.).
  • A gépek ellátása a megfelelő csomagolóanyaggal
  • A kimenet ellenőrzése
  • Figyelem a termékhibákra
  • Az emberek felkészítése és irányítása a vonalon
  • A csomagolási folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (minőségellenőrzés, Navision) a gyártósoron.
  • Legyél te magad is gyakorlatias
Munkaköri követelmények
  • Legalább 2 éves üzemeltetői és/vagy gépkezelői tapasztalattal rendelkezik.
  • Nem fél a kollégák irányításától
  • Az AGF-ben szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent
  • Jó holland vagy angol nyelvtudás
  • Gyorsan tud alkalmazkodni
  • Rugalmas, korán kelő, és szívesen dolgozik hideg környezetben.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Szervezett szállítás a munkába
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Utazási támogatás
  • Barátságos, multikulturális, büszke kollégák, akiknek szívügyük a termelés és szenvedélyük a minőség;
  • Utazási támogatás 10 kilométeres távolságtól a munkahelyig
  • Óránként 0,07 € összegű juttatás, mivel hideg számlán dolgozik.
Skill
Pontosság, Részletekkel való bánásmód, Rugalmas, Menedzsment, Tervezés és szervezés, Eredményorientált, Műszaki rálátás, Műszaki ismeretek, Pontosság
Kérdések?

Marta Mroczek készen áll, hogy segítsen Önnek

5385 2746