Charlie works

Élelmiszeripari karrierre vágyik?
Szeretne az egyik legnagyobb húskészítményekre szakosodott gyártó vállalatnál dolgozni?
Luiten ügyfelünk számára keresünk motivált munkatársakat termelési csapatukba!
Szeretne részt venni a csomagolási folyamatban vagy gépkezelővé válni?
Fanatikus takarító vagy, vagy a következő osztályvezető szeretnél lenni?
Akkor a megfelelő helyre jöttél.
Olvasson tovább!

A Luitennél különböző részlegek vannak, például (fel)csomagolás, húsvágás, takarítás, felszolgálás, vágás stb., ahol csatlakozhat a csapathoz és dolgozhat a karrierjén. Ha például a csomagolási osztályon dolgozol, akkor a termékek be- és kicsomagolása, valamint a megrendelések szállításra való előkészítése lesz a feladatod. Gondoskodsz arról, hogy a rendelés teljes legyen, időben elkészüljön és tökéletesen nézzen ki a vásárlók számára. A folyamat fontos része a takarítás. Ipari takarítóként magasnyomású mosóval és tisztító vegyszerekkel dolgozol a gépek, munkaterületek, kések, padlók, falak, mennyezetek és még sok minden más tisztításán. Gépkezelőként felelős vagy a gépedért. Képes vagy működésben tartani? A gép működtetése felesleges szünetek nélkül olyan kihívás, amelyet élvezni fogsz. Tapasztalatod és preferenciáid figyelembe vételével megtaláljuk a számodra legmegfelelőbb helyet a Luiten-nél. A munkakezdési idő a részlegtől függően 05:00 és 08:00 között van, a befejezési idő pedig rugalmas. A munka általában 8 órás műszakban történik, hétfő és péntek között, de a plusz órákat és a hétvégi plusz napokat az operatív igényeknek megfelelően tervezzük.
Munkaköri követelmények
  • Érdekel a gyártási munka, és szeretnél részt venni a gyártási folyamatban.
  • A tapasztalat nem kötelező, a Luiten csapatától mindent megtanulhatsz. Sokkal fontosabb, hogy lelkes és motivált legyél.
  • Képes vagy 5-8 kg-ot megemelni, és képes vagy hosszabb ideig állni
  • szükség esetén hajlandó túlórázni
  • Beszél angolul és/vagy hollandul
  • Csapatjátékos vagy, de önállóan is tudsz dolgozni.
  • szívesen tanul új dolgokat
  • Képes vagy hideg környezetben dolgozni, mivel a gyártócsarnokban 7 fok van.
  • Hajlandó vagy betartani az ékszerekre, körömlakkokra és műkörmökre vonatkozó előírásokat, amelyek élelmiszeripari környezetben tilosak.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Lakhatás a közelben
  • Elektromos kerékpár a munkába járáshoz
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Barátságos, multikulturális, büszke kollégák, akiknek szívügyük a termelés és a minőség iránti szenvedélyük.
  • Óránként 0,07 euró hideg környezetvédelmi juttatás, valamint 0,15 euró órabér, ha ipari takarítóként dolgozik.
  • A bruttó fizetés 3,25%-ának megfelelő éves decemberi bónusz (azzal a feltétellel, hogy legalább 2 hónapot Luitenben dolgozott).
  • Ajánlási bónusz
  • Közvetlen foglalkoztatás lehetősége a Luiten-nél.
Pontosság, alkalmazkodóképesség, részletekkel való bánásmód, önirányítás
Kérdések?

Edyta Nigborowicz készen áll, hogy segítsen Önnek