Charlie works

Van tapasztalata az élelmiszeriparban, és szeretné ezt felhasználni prémium kategóriás húskészítmények előállításához?
Munkatársakat keresünk a Luiten vágótermébe!

Olvass tovább gyorsan!

Vágótermi asszisztensként hozzájárul a húsok előkészítéséhez és feldolgozásához. Ebben a pozícióban a marhahús-vágóteremben a vágókat fogja támogatni.
  • A vágókat úgy látod el hússal, amit "hányás" néven is emlegetnek, hogy ládákat borítasz a vágóasztalokra.
  • Húsfeldolgozó gépek, mint például a csávázógép, a meatmaster vagy a szeletelőgép kezelése;
  • Mérési feladatok elvégzése; hulladék- és készletgyűjtő tartályok eltávolítása; a munkautasításoknak megfelelő tisztítási feladatok elvégzése, gyakran nagynyomású permetezőgép használatával;
  • Alkalmanként különböző feladatok ellátása más osztályokon;
  • A HACCP-szabványok és a vállalati protokollok szerinti munkavégzés.
A munkakezdési idő az osztálytól függően 05:00 és 08:00 között van, a munkaidő vége pedig rugalmas. A munka általában 8 órás műszakban történik, hétfőtől péntekig, de a működési igényeknek megfelelően plusz órákat és hétvégi napokat is be lehet osztani.
Munkaköri követelmények
  • Képesnek kell lennie nehéz ládák emelésére, hosszabb ideig tartó állásra, és nem lehet más fizikai korlátozása.
  • A munka többnyire csapatmunkára épül, de képesnek kell lennie az önálló munkavégzésre is.
  • Beszélni kell angolul és/vagy hollandul.
  • Képesnek kell lennie a HACCP-szabványok és a vállalati protokollok szerint dolgozni.
  • Nincs szükség különösebb előképzettségre; a kívánt szintnek megfelelő belső képzésben részesül.
  • Szeme van a részletekre és biztosítja a termékek egyenletes minőségét. Minden eltérést azonnal jelenteni kell a felettesnek.
  • Nem korlátozódhat az állásban, járásban, emelésben, tolásban, húzásban és nyúlásban. Ezenkívül a munkát hűtött környezetben (kb. 6 Celsius-fok) végzi.
  • Hajlandóság az ékszerekre, körömlakkokra és műkörmökre vonatkozó előírások betartására, amelyek élelmiszeripari környezetben tilosak.
Foglalkoztatási feltételek
  • Charlie works munkaszerződése
  • Egészségbiztosítás
  • Szervezett szállás lehetősége
  • Lakhatás a közelben
  • Elektromos kerékpár a munkába járáshoz
  • Heti kifizetések
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Barátságos, multikulturális, büszke kollégák, akiknek szívügyük a termelés és a minőség iránti szenvedélyük.
  • Óránként 0,07 € hideg környezetvédelmi támogatás
  • A bruttó fizetés 3,25%-ának megfelelő éves decemberi bónusz (azzal a feltétellel, hogy legalább 2 hónapot Luitenben kell dolgozni).
  • Ajánlási bónusz
  • Közvetlen foglalkoztatás lehetősége a Luiten-nél
Skill
Accuratesse, Critical, Presenteren, Punctueel, Kritikus, Pontosan
Kérdések?

Marta Mroczek készen áll, hogy segítsen Önnek

5385 2746