Charlie works

Dołącz do naszego zespołu jako pracownik ds. drobiu i odgrywaj kluczową rolę w zapewnianiu jakości i wydajności naszych operacji przetwarzania drobiu. Jeśli jesteś zorientowany na szczegóły, dbasz o bezpieczeństwo i jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania już dziś!

Jako pracownik ds. drobiu będziesz odgrywać istotną rolę w branży przetwórstwa drobiu, zapewniając wydajną i bezpieczną obsługę kurczaków na różnych etapach produkcji. Do Twoich obowiązków należeć będzie wieszanie kurczaków, monitorowanie jakości produktów oraz sortowanie i pakowanie produktów drobiowych.
  • Wieszanie kurczaków: Bezpieczne i wydajne zawieszanie kurczaków na liniach przetwórczych, zapewniając ich prawidłowe ułożenie do dalszego przetwarzania. Może to obejmować podnoszenie i manewrowanie tuszami drobiowymi, przestrzeganie wytycznych bezpieczeństwa i standardów jakości.
  • Sortowanie: Dokładne badanie produktów drobiowych w celu ich kategoryzacji zgodnie z rozmiarem, wagą lub innymi specyfikacjami wymaganymi przez wytyczne produkcyjne. Dokładne rozdzielanie produktów na odpowiednie kategorie do dalszego przetwarzania.
  • Pakowanie: Starannie pakuj posortowane produkty drobiowe, upewniając się, że są one prawidłowo oznakowane i spełniają wymagania dotyczące pakowania. Zwracanie uwagi na szczegóły, aby zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu i zachować integralność produktu.
Praca na dwie zmiany: 1) od poniedziałkudo piąt ku w godzinach 7:25-16:30 (3x20 min); 2)od poniedziałku do piątku w godzinach 16:25-01:00 (3x20 min). Pracownik nosi odzież i obuwie robocze.
Wymagania dotyczące pracy
Wcześniejsze doświadczenie w przetwórstwie drobiu lub pokrewnej dziedzinie jest preferowane, ale nie wymagane. W tej roli możesz stać przez dłuższy czas, pracować w chłodni lub wilgotnym środowisku i wykonywać zadania wymagające fizycznie. Może być zapewniony sprzęt bezpieczeństwa, w tym środki ochrony osobistej.

Inne zadania, o których należy pamiętać:

  • Czystość i warunki sanitarne: Będziesz utrzymywać czyste i higieniczne środowisko pracy, przestrzegając przepisów bezpieczeństwa żywności i procedur sanitarnych firmy. Obejmuje to regularne czyszczenie i odkażanie obszarów roboczych i sprzętu.
  • Kontrola jakości: Będziesz przeprowadzać dokładne kontrole produktów drobiowych, aby upewnić się, że spełniają one ustalone standardy jakości. Jeśli znajdziesz jakiekolwiek produkty, które nie spełniają tych standardów, usuniesz je, aby utrzymać wysoką jakość produktu.
  • Współpraca w zespole: Będziesz ściśle współpracować ze swoimi kolegami i przełożonymi, aby zapewnić sprawne i wydajne działanie przetwórstwa drobiu. Upewnij się, że informujesz o wszelkich kwestiach lub obawach związanych z jakością lub bezpieczeństwem produktu, gdy tylko się pojawią.
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa: Będziesz dokładnie przestrzegać protokołów bezpieczeństwa i wytycznych, aby uniknąć wypadków lub obrażeń. Jeśli zauważysz jakiekolwiek zagrożenia bezpieczeństwa lub incydenty, powinieneś natychmiast zgłosić je swoim przełożonym.
Warunki zatrudnienia
  • Po 2 latach szansa na stałą umowę bezpośrednio dla klienta
  • Zniżka w sklepie Plukon
  • Program emerytalny
  • Dodatek na podróże służbowe
  • Lekcje języka niderlandzkiego
  • Umowa o pracę z Charlie works
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość zorganizowanego zakwaterowania
  • Zorganizowany transport do pracy
  • Cotygodniowe płatności
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Skill
Współpraca, zorientowanie na wyniki
Pytania?

Edyta Gradowska gotowy do pomocy

5383 2747